Корзина
78 отзывов
+380661754863
+380668592739
+380626432106
+380676943184
УкраинаДонецкая областьКраматорск ул. Василия Стуса, 38
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
Корзина
ГАЛИС

«ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ»

«ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ»

«ПОПЕРЕДЖЕНИЙ – ЗНАЧИТЬ ОЗБРОЄНИЙ»

      Однією із складових успіху ПНВП «ГАЛІС» в державних закупівлях, є розуміння Закону України «Про публічні закупівлі» та нормативно-правових актів, які прийняті задля належного його виконання. Ми прикладаємо досить багато зусиль задля досягнення бажаного результату в публічних закупівля, і це нам вдається!

      Вся команда ПНВП «ГАЛІС», робота якої направлена на участь в тендерах з боку Учасника, має відповідну професійну підготовку. Досить важливим фактом, що підтверджує професійність наших працівників, є наявність сертифікатів про проходження курсу «Публічні закупівлі» для спеціалістів-закупівельників. Це є великим плюсом в нашій роботі, оскільки ми знаємо і розуміємо ВСІ права та обов’язки не тільки учасників торгів, але й замовників. Курс пройдено по двох рівнях: 1) Базовий, що присвячений вивченню основ публічних закупівель та 2) Поглиблений, що спрямований на більш високий професійний рівень закупівельної діяльності. Курс читали українські та міжнародні провідні експерти в закупівлях, юристи, фахівці Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Проекту ЄС «Гармонізація системи державних закупівель в Україні зі стандартами ЄС», "Transparency International" в Україні та Центру протидії корупції.

      Наявність досвіду та знань в публічних закупівлях, неодноразово нам допомагало вибороти перемогу на торгах. Одним із таких випадків був під час проведення процедури відкритих торгів КЗ «Світлодарською міською лікарнею» по закупівлі перев’язувальних матеріалів ( Ідентифікатор закупівлі UA-2018-03-01-000236-c) та медичних матеріалів (Ідентифікатор закупівлі UA-2018-03-01-001005-a), де ми брали участь. По тендеру перев’язувальні матеріали, Замовником було оприлюднено рішення про визначення переможця торгів одного із учасників. Проаналізувавши пропозицію переможця, нашими спеціалістами було встановлено її невідповідність вимогам документації Замовника. А тому наступним нашим кроком було подання скарги на дії Замовника щодо вибору переможця, яке було прийняте з порушення принципів публічних закупівель (ст.3 ЗУ «Про публічні закупівлі»). Скарга була розглянута Замовником та задоволена на нашу користь. Пропозицію переможця було дискваліфіковано, а щодо ПНВП «ГАЛІС» було оприлюднено повідомлення про намір укласти договір. Використання на практиці такого законодавчого методу завжди приносить нам перемогу.

      В підсумку хочемо сказати, що завдяки систематичному приділенню уваги законодавству в сфері публічних закупівель та постійному розвитку нашої команди, ми маємо позитивні результати в нашій роботі, а саме бажана перемоги на торгах!!!

 

Другие новости